HAKKIMIZDA

DLK YAPI LTD. ŞTİ. kurulduktan kısa zaman sonra hafriyat sektöründe önde gelen firmalardan biri olmayı başarmıştır. Adana merkezde kurulan firmamızın aynı zamanda İstanbul Sancaktepe’de şubesi bulunmakta olup dünya standartlarına uygun iş makineleriyle performansını daima en üst seviyede tutmaktadır.

Hafriyat sektörü ile ilgili dünyadaki tüm yenilik ve gelişmeleri yakından takip edip, etkin bir biçimde sistemlerini entegre eden DLK YAPI LTD. ŞTİ., ismimizde de yer alan Dinamik Lider Kalite, etkinlik, süreklilik ve ekonomik olmayı çizgisinin vazgeçilmez ana unsuru kabul etmektedir. Kaliteli, özenli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkeleri ile kısa sürede önemli mesafeler kaydeden DLK YAPI LTD. ŞTİ. büyük projelere imza atmaktadır. Kısa zamanda yakalanan bu başarının sırrı ise firmanın referanslarıdır. DLK YAPI LTD. ŞTİ., sektörün önde gelen isimlerinden biridir.

Misyonumuz

İnşaat bölgesinde yapacağımız çalışmalarda bölge halkına zarar vermeyecek şekilde ve en üst seviyede güvenlik ortamında gerçekleştirmek, yasal gerekliliklerden taviz vermeden insanlara ve çevreye saygılı temeller oluşturmak, müşterilerimize daima dürüst olmak ve onların isteklerinden sapma yapmamak temel ilkemizdir. Verimli, güvenilir ve yıllarca birlikte olma düşüncesiyle gelişmelere açık ve örnek bir kuruluş olma amacındadır.

Vizyonumuz

Yapmış olduğu iş alanında en iyi firmalardan biri olan DLK YAPI LTD. ŞTİ., ülke standartlarında en iyisini yapmak, yaşadığı bölge ve içinde bulunduğu topluluğa en iyi şekilde katkıda bulunmak, fayda sağlamaktır. Bu doğrultuda, karlılığını çalışanları ve çalıştığı toplulukla birlikte paylaşmak, geliştirmek ve yükseltmektir.

Taahhüt ettiği bütün işlerinde dürüstlük imajını koruyarak ilerlemektir.