KURUMSAL

Hafriyat sektöründe önde gelen firmalarından DLK YAPI LTD ŞTİ 2016 yılında sektöre adım attı. Adana merkezde kurulan firmamızın aynı zamanda İstanbul sancaktepe de Şubesi bulunmakta olup Dünya standartlarına uygun iş makineleriyle performansını daima en üst seviyede tuttmaktadır.

Hafriyat sektörü ile ilgili dünyadaki tüm yenilik ve gelişmeleri yakından takip edip, etkin bir biçimde sistemlerini entegre eden DLK YAPI LTD ŞTİ, ismizimzde de yer alan Dinamik Lider Kalite, etkinlik süreklilik ve ekonomik olmayı çizgisinin vazgeçilmez ana usunusu kabul etmektedir. Kaliteli, özenli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkeleri ile kısa sürede önemli mesafeler kaydeden DLK YAPI LTD ŞTİ büyük projelere imza atmaktadır. Kısa zamanda yakalanan bu başarının sırrı ise firmanın referanslarıdır. DLK YAPI LTD ŞTİ, sektörün önde gelen isimlerinden biridir.

Misyonumuz

İnşaat bölgesinde yapacağımız çalışmalarda bölge halkına zarar vermeyecek şekilde ve en üst seviyede güvenlik ortamında gerçekleştirmek, yasal gerekliliklerden taviz vermeden insalara ve çevreye saygılı temeller oluşturmak, Müşterilerimize daima dürüst olmak ve onların isteklerinden sapma yapmamak temel ilkemizdir. verimli daha güvenilir yıllarca birlikte olma düşüncesiyle gelişmelere açık ve örnek bir kuruluş olma amacındadır.

Vizyonumuz

Yapmış olduğu iş alanında en iyi firmalardan biri olan DLK YAPI LTD ŞTİ, ülke standartlarında en iyisini yapmak, yaşadığı bölge ve içinde bulunduğu topluluğa en iyi şekilde katkıda bulunmak, fayda sağlamaktır, bu doğrultuda, karlılığını çalışanları ve çalıştığı toplulukla birlikte paylaşmak, geliştirmek ve yükseltmektir.

Taahhüt ettiği bütün işlerinde dürüstlük imajını koruyarak ilerlemektir.